ÖĞRENCİLER İÇİN

Yüksek Sınav Başarısı Teknikleri

Çocuğumun Sınav Başarısını Nasıl Destekleyebilirim?

Anne babalar için özel olarak tasarlanan ve Psikolog D. Kenan Akyol’un canlı yayında sorularınızı da yanıtlayacağı internet etkinliğine ücretsiz katılım için aşağıdaki butonla açılan formu doldurmanız yeterlidir. (Katılımlar kontenjan dahilindedir).

Etkinlik Detayları

Tarih: 14 Mayıs 2021 Cuma

Saat: 14:00

Google Meet Toplantısı

Ebeveynler içindir.

Etkinlik Akışı

Veli Yorumları

"Gereksiz bilgi kalabalığından uzak (bu bazen, asıl mühim olan hususları gözden kaçırmamıza sebep oluyor zira), çok faydalı ve temiz bir eğitimdi. Pek çok not aldım, doğrularımın altını çizdim, doğru bildiğim yanlışları fark ettim sayenizde. Verdiğiniz kıymetli bilgiler ve ayırdığınız vaktiniz için tekrar teşekkür ederim hocam. Başarılar ve kolaylıklar diliyorum."
ecce.deniz_
Katılımcı (1. Etkinlik)

Psikolog D. Kenan Hakkında

Psikolojinin öznesi canlı yaşamı olduğu için okumaları ve araştırmalarımı hep multi-disipliner bir şekilde yaptım. Çünkü insan doğanın, canlı ve cansız dünyanın etkilediği dinamik bir sentez varlıktır. Mikro düzeyden makro düzeye insanı etkileyen sayısız değişken vardır. Bu yüzden okumalarımı ana eksen anlamında biyoloji, evrim, fizyoloji, tıp, sosyoloji, sanat gibi çok genel başlıkların spesifik konuları üzerinde yapmaktayım. 

Beyin ve insan davranışları arasındaki ilişkiyi aydınlatan bir ara disiplin olan Nöropsikoloji alanı üzerinde okumalar yapmaktayım. İnsan ve toplum sürekli bir devinim halinde olduğu için tıpkı Zeitgeist felsefesinde olduğu gibi zamana adaptif terapi yöntemlerinin ve anlayışlarının gelişeceğini düşünmekteyim. Yaptığım terapiler ve gözlemlerden hareketle gelecekte hayat kalitesini yükseltici, insanların daha çok potansiyellerini ortaya çıkarabileceği düşünsel teknikler ve yaklaşımlar üzerine araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayım. 

Psikolog D. Kenan Akyol

İstanbul

Gün
Saat
Dakika
Saniye
WhatsApp Mesajı
1
Psikolog D. Kenan Akyol
Merhaba, psikolojik danışmanlık bilgi ve randevu talepleriniz için Whatsapp üzerinden mesaj bırakmanız yeterlidir. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.